Daft Punk - Robot Rock / Oh Yeah

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:28
Data dodania: 17.09.2010 11:52:02
Rozmiar pliku: 8,87 MB
Tagi: Daft Punk, Robot Rock / Oh Yeah, daft, punk, robot, rock, oh, yeah, house, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Daft_Punk_-_Robot_Rock_/_Oh_Yeah.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to około osiem i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na sześć minut i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Daft Punk, której tytuł to Robot Rock / Oh Yeah. Utwór, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Daft Punk - Robot Rock / Oh Yeah do tego momentu. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Daft Punk - Robot Rock / Oh Yeah. Czy warto tego posłuchać?

Daft Punk jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Robot Rock / Oh Yeah, niezwykła piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Robot Rock / Oh Yeah, której kompozytorem jest Daft Punk. Nie czekaj, aż Daft Punk - Robot Rock / Oh Yeah stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Daft Punk nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj