07 - Tornado of Souls

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:19
Data dodania: 17.09.2010 12:04:20
Rozmiar pliku: 4,87 MB
Tagi: Tornado of Souls
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07_-_Tornado_of_Souls.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to cztery i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i dziewiętnaście sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość zassania i odtwarzania kawałku w formacie mp3 07 - Tornado of Souls. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Piosenka 07 - Tornado of Souls nie została dotychczas ani razu pobrana. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

07 - Tornado of Souls coraz szybciej zdobywa popularność wśród dużej liczby słuchaczy, nie tylko takiego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Tornado of Souls jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu coś dla siebie. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, do którego należy 07 - Tornado of Souls, lecz też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne parapetówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie posłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię 07 - Tornado of Souls? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych witrynach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Każdego dnia do naszej bazy empetrójek dodajemy nowe piosenki, regularnie zwiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go tutaj nie ma, na pewno bardzo szybko się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj