Bleach - Sakurabito (SunSet Swish)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:26
Data dodania: 17.09.2010 12:10:38
Rozmiar pliku: 6,31 MB
Tagi: Bleach, Sakurabito (SunSet Swish), anime, ending, sakurabito, sunset, swish
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bleach_-_Sakurabito_(SunSet_Swish).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej sześć i trzydzieści jeden setnych megabajta. A jego długość to pięć minut i dwadzieścia sześć sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Bleach, którego nazwa brzmi Sakurabito (SunSet Swish). W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Piosenka Bleach - Sakurabito (SunSet Swish) nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Sakurabito (SunSet Swish), którą wykonuje Bleach, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Bleach - Sakurabito (SunSet Swish), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Sakurabito (SunSet Swish)? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już dawno będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj