Takich ju - nie ma

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:27
Data dodania: 17.09.2010 12:10:58
Rozmiar pliku: 852 KB
Tagi: Takich ju, nie ma, Takich, ju, nie, ma, Blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Takich_ju_-_nie_ma.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży osiemset pięćdziesiąt dwa i zero setnych kilobajta. A jego długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Takich ju, której tytuł brzmi nie ma. Utwór, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku Takich ju - nie ma. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład nie ma. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Takich ju - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, jak choćby Takich ju - nie ma, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo łatwych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz wrzucić na telefon nie ma? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, by ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj