LRM & Libex - Liftered

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 17.09.2010 12:16:28
Rozmiar pliku: 3,96 MB
Tagi: LRM & Libex, Liftered, lrm, libex
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LRM_&_Libex_-_Liftered.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słuchasz to trzy i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Liftered", której autorem jest LRM & Libex. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Piosenka LRM & Libex - Liftered nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

LRM & Libex - Liftered to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie zawsze w gronie miłośników tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że LRM & Libex potrafi nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą LRM & Libex - Liftered. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Te piosenki możesz także włączyć na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Liftered? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy nowe piosenki, regularnie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj