Nico Aka Szamot-Milego Umierania (Dla Ojca)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:05
Data dodania: 17.09.2010 12:19:27
Rozmiar pliku: 3,53 MB
Tagi: Nico Aka Szamot, Milego Umierania (Dla Ojca), 2010, nico, szamot
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nico_Aka_Szamot-Milego_Umierania_(Dla_Ojca).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje trzy i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięć sekund. Słuchasz utwór o tytule "Milego Umierania (Dla Ojca)", którego autorem jest Nico Aka Szamot. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Nico Aka Szamot-Milego Umierania (Dla Ojca) nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Milego Umierania (Dla Ojca). Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Nico Aka Szamot - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Nico Aka Szamot-Milego Umierania (Dla Ojca), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na telefon Milego Umierania (Dla Ojca)? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy pragną profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj