DM - Czas goni nas (bez vokalu)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 17.09.2010 12:23:39
Rozmiar pliku: 3,27 MB
Tagi: Czas goni nas (bez vokalu), 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DM_-_Czas_goni_nas_(bez_vokalu).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to trzy i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to witryna, na której możesz odtwarzać i zapisać na dysk za darmo plik audio w formacie mp3 DM - Czas goni nas (bez vokalu). Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku DM - Czas goni nas (bez vokalu) do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - DM - Czas goni nas (bez vokalu), którą wykonuje Czas goni nas (bez vokalu), ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu DM - Czas goni nas (bez vokalu), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do wykonania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 DM - Czas goni nas (bez vokalu)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj