KOZI_&_NOTABENE-PRZEBUDZENIE

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:21
Data dodania: 17.09.2010 12:23:49
Rozmiar pliku: 4,90 MB
Tagi: KOZI_&_NOTABENE, PRZEBUDZENIE, kozi, notabene, przebudzeni
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KOZI_&_NOTABENE-PRZEBUDZENIE.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz waży cztery i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięć minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez KOZI_&_NOTABENE, którego tytuł brzmi PRZEBUDZENIE. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego KOZI_&_NOTABENE-PRZEBUDZENIE do dzisiaj. Żadna osoba jeszcze nie zechciał skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Tak samo jest z przebojem PRZEBUDZENIE, stworzonym od podstaw przez KOZI_&_NOTABENE. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Prawdopodobnie chciałbyś sam przekonać się, jak brzmi KOZI_&_NOTABENE-PRZEBUDZENIE? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zyskuje same dobre opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o PRZEBUDZENIE, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę KOZI_&_NOTABENE? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego utworu z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych hitów na nieciekawych, nie całkiem przyjaznych portalach - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, na przykład KOZI_&_NOTABENE-PRZEBUDZENIE, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych piosenek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj