Saving Aimee - Small talk

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 17.09.2010 12:25:54
Rozmiar pliku: 4,59 MB
Tagi: Saving Aimee, Small talk, punk, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Saving_Aimee_-_Small_talk.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży cztery i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez Saving Aimee, którego nazwa brzmi Small talk. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego Saving Aimee - Small talk dotychczas. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Ogromna liczba piosenek jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Small talk? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym poradzi.

Saving Aimee jest sławnym i cenionym autorem sceny muzycznej. Piosenki, które tworzy, błyskawicznie stają się popularnymi przebojami. Podobnie jest z Small talk. Download tej piosenki najłatwiej przeprowadzić właśnie tu. Tylko parę kliknięć potrzeba, żebyś nie musiał zaglądać na Wrzutę i podobne witryny, by cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz posłuchać utworów na wieży lub w telefonie? Nic prostszego - pobierz Saving Aimee - Small talk i ciesz się nią gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez pobierania opłat! Całość jest całkowicie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla ludzi, którzy pragną najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, i w następstwie tego to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, aby nie brać tego na ślepo i nie robić bałaganu na komputerze. Jeżeli ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Ale Small talk, który wykonuje Saving Aimee, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj