14-stare_dobre_małżeństwo-w_nicość_śniąc...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:02
Data dodania: 17.09.2010 12:33:46
Rozmiar pliku: 2,77 MB
Tagi: stare_dobre_małżeństwo, w_nicość_śniąc...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14-stare_dobre_małżeństwo-w_nicość_śniąc....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje dwa i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwa sekundy. To utwór w formacie mp3 o tytule "w_nicość_śniąc...", którego autorem jest stare_dobre_małżeństwo. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Plik 14-stare_dobre_małżeństwo-w_nicość_śniąc... nie został do tej pory ani razu pobrany. Nikt do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - w_nicość_śniąc..., którą wykonuje stare_dobre_małżeństwo, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 14-stare_dobre_małżeństwo-w_nicość_śniąc..., a następnie skopiować go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrobienia rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 w_nicość_śniąc...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj