16-stare_dobre_małżeństwo-w_małym_cichym

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 17.09.2010 12:33:46
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: stare_dobre_małżeństwo, w_małym_cichym
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

16-stare_dobre_małżeństwo-w_małym_cichym.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i osiem sekund. To jeden z dzieł nagranych przez stare_dobre_małżeństwo, którego nazwa brzmi w_małym_cichym. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała ani razu pliku 16-stare_dobre_małżeństwo-w_małym_cichym. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład w_małym_cichym. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest stare_dobre_małżeństwo - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby 16-stare_dobre_małżeństwo-w_małym_cichym, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon w_małym_cichym? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj