Gaelic Storm - Pińa Colada In A Pint Glass

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 17.09.2010 12:35:20
Rozmiar pliku: 3,35 MB
Tagi: Gaelic Storm, Pińa Colada In A Pint Glass, gaelic, storm, pińa, colada, in, pint, glass, world, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gaelic_Storm_-_Pińa_Colada_In_A_Pint_Glass.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży trzy i trzydzieści pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Gaelic Storm, której tytuł brzmi Pińa Colada In A Pint Glass. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Do tej pory żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 Gaelic Storm - Pińa Colada In A Pint Glass. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Pińa Colada In A Pint Glass, której autorem jest Gaelic Storm, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, jak choćby Gaelic Storm - Pińa Colada In A Pint Glass, a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie prostych do zrobienia chwytów, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz skopiować na telefon Pińa Colada In A Pint Glass? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj