The Shroud - Black

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 17.09.2010 12:39:03
Rozmiar pliku: 5,20 MB
Tagi: The Shroud, Black, the, shroud
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Shroud_-_Black.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży pięć i dwadzieścia setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez The Shroud, którego nazwa to Black. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie dodano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku mp3 The Shroud - Black. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe albumy, które od razu podbijają serca ludzi. Analogicznie jest z przebojem Black, wykonywanym przez The Shroud. Kawałek ten szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy opinie ludzi za sobą, bo pewnie chcesz poznać The Shroud - Black? Pobierz mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre recenzje między słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Black, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki The Shroud? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej empetrójki z tego serwisu. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych portali - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki The Shroud - Black, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem będzie pobranie sporej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo utworów, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj