Ironweed-Penny For Your Prayers.mp3

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:39
Data dodania: 17.09.2010 12:59:58
Rozmiar pliku: 6,47 MB
Tagi: Ironweed, Penny For Your Prayers.mp3, penny, for, your, prayers, metal, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ironweed-Penny_For_Your_Prayers.mp3.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży sześć i czterdzieści siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięć minut i trzydzieści dziewięć sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Penny For Your Prayers.mp3", którego autorem jest Ironweed. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Plik Ironweed-Penny For Your Prayers.mp3 nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Penny For Your Prayers.mp3. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Ironweed - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, dla przykładu Ironweed-Penny For Your Prayers.mp3, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do wykonania tricków, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na telefon Penny For Your Prayers.mp3? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj