Nirvana - Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:36
Data dodania: 17.09.2010 13:01:44
Rozmiar pliku: 6,96 MB
Tagi: Nirvana, Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nirvana_-_Smells_Like_Teen_Spirit_(Nari_and_Mil....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słyszysz to około sześć i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego długość to siedem minut i trzydzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil...", której wykonawcą jest Nirvana. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Nirvana - Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil... dotychczas. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe albumy, które od razu podbijają serca ludzi. Jednym z takich twórców jest Nirvana, a tegoroczny hit Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil... to mistrzowski poziom w kwestii tworzenia muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie chciałbyś sam przekonać się, czym jest Nirvana - Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil...? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil..., a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Nirvana? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych portali - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle rozbudowanego zbioru utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Nirvana - Smells Like Teen Spirit (Nari and Mil..., wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Ciebie. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj