Within Temptation - Gatekeeper

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:43
Data dodania: 17.09.2010 13:10:14
Rozmiar pliku: 15,4 MB
Tagi: Within Temptation, Gatekeeper, within, temptation, rock, 1997
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Within_Temptation_-_Gatekeeper.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży piętnaście i cztery setnych megabajta. Długość to sześć minut i czterdzieści trzy sekundy. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Gatekeeper", którego autorem jest Within Temptation. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dodano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie żadna osoba nie pobrała ani razu pliku audio Within Temptation - Gatekeeper. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Gatekeeper, którą wykonuje Within Temptation, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Within Temptation - Gatekeeper, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do wykonania rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon Gatekeeper? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj