Within Temptation - Blooded

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 17.09.2010 13:12:39
Rozmiar pliku: 3,32 MB
Tagi: Within Temptation, Blooded, within, temptation
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Within_Temptation_-_Blooded.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz waży trzy i trzydzieści dwa setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z dzieł autorstwa Within Temptation, którego nazwa brzmi Blooded. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Within Temptation - Blooded nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bardzo szybko zyskują rzesze nowych fanów, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Tak samo jest, jeśli chodzi o Blooded, wykonywanym przez Within Temptation. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Within Temptation - Blooded? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Blooded, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Within Temptation? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to świetny sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych portali - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno pojemnej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu hasła, jak choćby Within Temptation - Blooded, wyświetlą Ci się wyniki, skąd zostaniesz przekierowany bezpośrednio do podstrony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj