Within Temptation - Blooded

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 17.09.2010 13:12:39
Rozmiar pliku: 3,32 MB
Tagi: Within Temptation, Blooded, within, temptation
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Within_Temptation_-_Blooded.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Within Temptation, którego nazwa to Blooded. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego kawałka. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, jak byś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Within Temptation - Blooded. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Within Temptation - Blooded to utwór, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie fanów tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Within Temptation potrafi napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Odnajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą Within Temptation - Blooded. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być ogromne imprezy. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Blooded? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Prawie tak samo jest na innych witrynach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać zbiór darmowych utworów, które możesz ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj