Arektrix, Jula & Kama - Dla Ciebie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:11
Data dodania: 17.09.2010 14:37:31
Rozmiar pliku: 3,83 MB
Tagi: Arektrix Jula & Kama, Dla Ciebie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Arektrix,_Jula_&_Kama_-_Dla_Ciebie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar trzy i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i jedenaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Arektrix, Jula & Kama, którego nazwa brzmi Dla Ciebie. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 Arektrix, Jula & Kama - Dla Ciebie do dzisiaj. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dla Ciebie. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Arektrix, Jula & Kama - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Arektrix, Jula & Kama - Dla Ciebie, a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do realizacji rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Dla Ciebie? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj