Closterkeller - Na nic to

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:50
Data dodania: 17.09.2010 14:44:06
Rozmiar pliku: 15,6 MB
Tagi: Closterkeller, Na nic to, na, nic, to, gothic, polish, 2009, aurum
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Closterkeller_-_Na_nic_to.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej piętnaście i sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na sześć minut i pięćdziesiąt sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Closterkeller, którego tytuł to Na nic to. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku. Będziemy zatem bardzo szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Closterkeller - Na nic to jak na razie. Nikt do dziś nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Closterkeller - Na nic to coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Closterkeller jest w stanie napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Znajdziesz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który przedstawia Closterkeller - Na nic to, lecz też wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie posłuchasz w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i świetne brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Na nic to? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cały proces nie różni się od tych z podobnych witryn. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie powiększać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością jak najszybciej się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj