Ryll - PONIEDZIAŁEK

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:35
Data dodania: 17.09.2010 14:44:22
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: Ryll, PONIEDZIAŁEK, stereotyp, cyfra, nieparzysta, oddaję, serce, olimp, erate, piter, kleczew
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ryll_-_PONIEDZIAŁEK.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz waży dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to jeden minute i trzydzieści pięć sekund. Jest to kawałek o tytule "PONIEDZIAŁEK", którego autorem jest Ryll. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Ryll - PONIEDZIAŁEK nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Ryll - PONIEDZIAŁEK. Dlaczego właśnie ten utwór?

Ryll bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie PONIEDZIAŁEK, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na podobnych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

PONIEDZIAŁEK, w wykonaniu Ryll, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Ryll - PONIEDZIAŁEK stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj