06. KEIM (feat. Ryll) - Druga Strona Lustra

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 17.09.2010 14:44:22
Rozmiar pliku: 5,08 MB
Tagi: 06. KEIM (feat. Ryll), Druga Strona Lustra, 06, KEIM, feat, Ryll, Druga, Strona, Lustra
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06._KEIM_(feat._Ryll)_-_Druga_Strona_Lustra.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży pięć i osiem setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez 06. KEIM (feat. Ryll), której nazwa brzmi Druga Strona Lustra. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku 06. KEIM (feat. Ryll) - Druga Strona Lustra. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Druga Strona Lustra, którą wykonuje 06. KEIM (feat. Ryll), ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby 06. KEIM (feat. Ryll) - Druga Strona Lustra, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do zrobienia chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Druga Strona Lustra? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj