108-kanal_audytywny-skrzynia_ikarusa-pcr

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 17.09.2010 14:47:44
Rozmiar pliku: 2,05 MB
Tagi: kanal_audytywny, skrzynia_ikarusa, biegów, skrzynia, audytywny, kanał, ikarusa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

108-kanal_audytywny-skrzynia_ikarusa-pcr.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to około dwa i pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa kanal_audytywny, którego nazwa to skrzynia_ikarusa. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka 108-kanal_audytywny-skrzynia_ikarusa-pcr nie została do tej pory ani razu pobrana. Żaden odwiedzający do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca słuchaczy. Podobnie jest, jeśli chodzi o skrzynia_ikarusa, stworzonym od podstaw przez kanal_audytywny. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest 108-kanal_audytywny-skrzynia_ikarusa-pcr? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o skrzynia_ikarusa, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach piosenki kanal_audytywny? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych piosenek na różnych, niebezpiecznych stronach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu hasła, jak choćby 108-kanal_audytywny-skrzynia_ikarusa-pcr, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz od razu do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem będzie pobranie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz mnóstwo przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj