Venril - The Force Theme "computer-piano" cover

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:22
Data dodania: 17.09.2010 14:49:39
Rozmiar pliku: 336 KB
Tagi: Venril, The Force Theme "computer, piano" cover, star, wars, the, force, theme, piano, cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Venril_-_The_Force_Theme_"computer-piano"_cover.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży trzysta trzydzieści sześć i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i dwadzieścia dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "The Force Theme "computer", której wykonawcą jest Venril. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Venril - The Force Theme "computer-piano" cover nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - The Force Theme "computer, którą wykonuje Venril, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu Venril - The Force Theme "computer-piano" cover, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 The Force Theme "computer? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj