Star Wars Theme - Punk cover

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:32
Data dodania: 17.09.2010 14:49:39
Rozmiar pliku: 508 KB
Tagi: Star Wars Theme, Punk cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Star_Wars_Theme_-_Punk_cover.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około pięćset osiem i zero setnych kilobajta. Zaś jego długość to zero minut i trzydzieści dwa sekundy. Słuchasz utwór tytułem "Punk cover", którego wykonawcą jest Star Wars Theme. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku Star Wars Theme - Punk cover do dnia dzisiejszego. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Punk cover. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Star Wars Theme, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Star Wars Theme - Punk cover, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na telefon Punk cover? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj