Drolls - 22. Kalenda Maya

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 17.09.2010 14:55:05
Rozmiar pliku: 5,84 MB
Tagi: Drolls, 22. Kalenda Maya, 22, kalenda, maya
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Drolls_-_22._Kalenda_Maya.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to pięć i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i piętnaście sekund. To jeden z piosenek autorstwa Drolls, której tytuł to 22. Kalenda Maya. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Drolls - 22. Kalenda Maya. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 22. Kalenda Maya. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Drolls, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, na przykład Drolls - 22. Kalenda Maya, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do wykonania rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na telefon 22. Kalenda Maya? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj