Little Angel by me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 17.09.2010 14:56:26
Rozmiar pliku: 2,59 MB
Tagi: little, angel, katie, melua
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Little_Angel_by_me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to mniejwięcej dwa i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i ściągnąć całkowicie za darmo piosenkę w formacie mp3 Little Angel by me. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Jak na razie nikt nie pobrał nigdy pliku audio Little Angel by me. Nikt do dziś nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych artystów, również za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Little Angel by me. Czemu właśnie ten utwór?

Little Angel by me bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Little Angel by me, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Little Angel by me, autorstwa Little Angel by me. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Little Angel by me jest ostatnio tak znana. Little Angel by me nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj