classix nouveaux - heart from the start

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 17.09.2010 14:58:37
Rozmiar pliku: 3,24 MB
Tagi: classix nouveaux, heart from the start
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

classix_nouveaux_-_heart_from_the_start.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje trzy i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "heart from the start", której wykonawcą jest classix nouveaux. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego classix nouveaux - heart from the start do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - heart from the start, której autorem jest classix nouveaux, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, dla przykładu classix nouveaux - heart from the start, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon heart from the start? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej bazy utworów oraz odkrycie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj