closterkeller - deja vu

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:59
Data dodania: 17.09.2010 15:00:51
Rozmiar pliku: 4,56 MB
Tagi: closterkeller, deja vu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

closterkeller_-_deja_vu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To jeden z utworów autorstwa closterkeller, którego nazwa brzmi deja vu. Utwór, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka closterkeller - deja vu nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi closterkeller - deja vu. Czy warto się z tym zapoznać?

closterkeller jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie deja vu, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych tutaj piosenek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest deja vu, której kompozytorem jest closterkeller. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny closterkeller - deja vu jest obecnie trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj