Within Temptation - Say my name

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 17.09.2010 15:03:21
Rozmiar pliku: 3,77 MB
Tagi: Within Temptation, Say my name
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Within_Temptation_-_Say_my_name.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około trzy i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i siedem sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Within Temptation, którego tytuł to Say my name. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Jeszcze nikt nie ściągnął ani razu utworu muzycznego Within Temptation - Say my name. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Within Temptation - Say my name. Czemu właśnie ten kawałek?

Within Temptation bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Say my name, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także szybko i bezpłatnie.

Say my name, autorstwa Within Temptation, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, czemu Within Temptation - Say my name jest ostatnio trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj