3 Feet Smaller - Headlights

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 17.09.2010 15:03:37
Rozmiar pliku: 6,73 MB
Tagi: 3 Feet Smaller, Headlights, feet, smaller, punk, rock, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

3_Feet_Smaller_-_Headlights.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar sześć i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez 3 Feet Smaller, którego tytuł to Headlights. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Piosenka 3 Feet Smaller - Headlights nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Headlights, którą wykonuje 3 Feet Smaller, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu 3 Feet Smaller - Headlights, a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz przerzucić na telefon Headlights? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj