Too Short- shake that monkey

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:41
Data dodania: 17.09.2010 15:05:13
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Too Short, shake that monkey
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Too_Short-_shake_that_monkey.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i czterdzieści jeden sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Too Short, której nazwa to shake that monkey. Utwór, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Too Short- shake that monkey do dnia dzisiejszego. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu shake that monkey. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Too Short - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, dla przykładu Too Short- shake that monkey, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon shake that monkey? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może myślisz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj