01 - Ulver - Lost in Moments

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:17
Data dodania: 17.09.2010 15:12:36
Rozmiar pliku: 6,67 MB
Tagi: Ulver, Lost in Moments
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Ulver_-_Lost_in_Moments.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży sześć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na siedem minut i siedemnaście sekund. Jest to utwór tytułem "Lost in Moments", którego wykonawcą jest Ulver. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 01 - Ulver - Lost in Moments. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Lost in Moments. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Ulver - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, dla przykładu 01 - Ulver - Lost in Moments, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niezwykle prostych do wykonania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Lost in Moments? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj