Sami Sobie - Żyć trzeba umieć

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 17.09.2010 15:14:10
Rozmiar pliku: 5,18 MB
Tagi: Sami Sobie, Żyć trzeba umieć, sami, sobie, b3w, lipno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sami_Sobie_-_Żyć_trzeba_umieć.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz odtwarzasz to około pięć i osiemnaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czternaście sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Żyć trzeba umieć", której wykonawcą jest Sami Sobie. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Utwór Sami Sobie - Żyć trzeba umieć nie został dotychczas ani razu pobrany. Nikt dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Ogrom empetrójek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Żyć trzeba umieć? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż myślisz.

Sami Sobie to lubiany oraz znany autor w świecie muzyki. Tworzone przez niego kawałki szybko docierają na szczyty list przebojów. Tak samo jest z Żyć trzeba umieć. Download tego utworu możesz przeprowadzić na naszym portalu. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez przymusu odwiedzania Wrzuty albo podobnych witryn.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Wolisz włączyć piosenki w telefonie albo odtwarzaczu? Nic łatwiejszego - pobierz Sami Sobie - Żyć trzeba umieć i słuchaj jej gdzie zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co ważne, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest absolutnie za darmo, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to dobre wyjście dla osób, które chcą przedtem zaznajomić się z danym albumem lub utworem, a w następstwie tego to kupić.

Nie bierz piosenek w ciemno i nie rób bałaganu na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeśli taki kawałek nie przypadnie Ci do gustu, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Ale Żyć trzeba umieć, który stworzył Sami Sobie, znajduje się od niedawna na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj