Micha Moor - Slip & Slide

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 17.09.2010 15:16:07
Rozmiar pliku: 3,85 MB
Tagi: Micha Moor, Slip & Slide, mischa, moor, slip, slide
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Micha_Moor_-_Slip_&_Slide.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Micha Moor, której nazwa brzmi Slip & Slide. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku Micha Moor - Slip & Slide jak na razie. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bez problemów zyskują tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Analogicznie jest z przebojem Slip & Slide, wykonywanym przez Micha Moor. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zapewne chciałbyś sam przekonać się, czym jest Micha Moor - Slip & Slide? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, przez co ta piosenka zbiera same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Slip & Slide, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój Micha Moor? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od dziś na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, na których poszukiwałeś darmowych empetrójek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Micha Moor - Slip & Slide, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj