serj tankian - feed us

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:34
Data dodania: 17.09.2010 15:17:06
Rozmiar pliku: 4,19 MB
Tagi: serj tankian, feed us, serj, tankian, feed, us
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

serj_tankian_-_feed_us.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i dziewiętnaście setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i trzydzieści cztery sekundy. To piosenka tytułem "feed us", której wykonawcą jest serj tankian. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik serj tankian - feed us nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład feed us. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją serj tankian, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby serj tankian - feed us, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 feed us? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj