069 - Pakito vs. Mika - Are U Ready Relax...Tak...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:20
Data dodania: 17.09.2010 15:17:56
Rozmiar pliku: 4,89 MB
Tagi: 069, Pakito vs. Mika, Are U Ready Relax...Tak...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

069_-_Pakito_vs._Mika_-_Are_U_Ready_Relax...Tak....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to pięć minut i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez 069, której tytuł brzmi Pakito vs. Mika. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Utwór 069 - Pakito vs. Mika - Are U Ready Relax...Tak... nie został do dziś ani razu pobrany. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zyskują rzesze nowych sympatyków, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ukochanego twórcę. Takim artystą jest właśnie 069, a tegoroczny hit Pakito vs. Mika jest już głośno komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

A może osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest 069 - Pakito vs. Mika - Are U Ready Relax...Tak...? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Pakito vs. Mika, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę 069? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych utworów na różnych, niebezpiecznych portalach - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu tekstu, np. 069 - Pakito vs. Mika - Are U Ready Relax...Tak..., pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem jest pobranie sporej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj