Luna Mortis - Embrace The End

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:22
Data dodania: 17.09.2010 15:24:20
Rozmiar pliku: 8,74 MB
Tagi: Luna Mortis, Embrace The End, Luna, Mortis, Embrace, The, End, Absence
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Luna_Mortis_-_Embrace_The_End.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar osiem i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to sześć minut i dwadzieścia dwa sekundy. Odtwarzasz piosenkę o tytule "Embrace The End", której wykonawcą jest Luna Mortis. Utwór mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen jest aktualnie równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Luna Mortis - Embrace The End. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik muzyczny, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Embrace The End. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Luna Mortis, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Luna Mortis - Embrace The End, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Embrace The End? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj