Luna Mortis - Ash

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:41
Data dodania: 17.09.2010 15:24:20
Rozmiar pliku: 6,43 MB
Tagi: Luna Mortis, Ash, Luna, Mortis, The, Absence
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Luna_Mortis_-_Ash.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej sześć i czterdzieści trzy setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Luna Mortis, którego nazwa brzmi Ash. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Piosenka Luna Mortis - Ash nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, również za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Luna Mortis - Ash. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Luna Mortis bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Ash, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można napotkać na podobnych portalach. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i darmowe. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Ash, autorstwa Luna Mortis. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i przekonaj się, z jakiej przyczyny Luna Mortis - Ash jest ostatnio tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj