KoŁaCZ - Nadzieja umiera ostatnia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:46
Data dodania: 17.09.2010 15:26:22
Rozmiar pliku: 5,06 MB
Tagi: KoŁaCZ, Nadzieja umiera ostatnia, kołacz, nadzieja, umiera, ostatnia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KoŁaCZ_-_Nadzieja_umiera_ostatnia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz słuchasz to około pięć i sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i czterdzieści sześć sekund. Odtwarzasz kawałek o tytule "Nadzieja umiera ostatnia", którego autorem jest KoŁaCZ. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka KoŁaCZ - Nadzieja umiera ostatnia nie została do dziś ani razu pobrana. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

KoŁaCZ - Nadzieja umiera ostatnia coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że KoŁaCZ potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, który przedstawia KoŁaCZ - Nadzieja umiera ostatnia, lecz także wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne domówki. Te utwory możesz również puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Nadzieja umiera ostatnia? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy świeże kawałki, regularnie poszerzając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, na pewno błyskawicznie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj