doctORAL - pelny barek (by adix6) (www.MegaJump...

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:29
Data dodania: 17.09.2010 15:27:54
Rozmiar pliku: 2,28 MB
Tagi: doctORAL, pelny barek (by adix6) (www.MegaJump..., pelny, barek, by, adix6, wwwmegajumppl, dance, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

doctORAL_-_pelny_barek_(by_adix6)_(www.MegaJump....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar dwa i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa doctORAL, której nazwa brzmi pelny barek (by adix6) (www.MegaJump.... W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Użytkownicy ocenili ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen wynosi pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku doctORAL - pelny barek (by adix6) (www.MegaJump.... Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu pelny barek (by adix6) (www.MegaJump.... Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest doctORAL - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład doctORAL - pelny barek (by adix6) (www.MegaJump..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do wykonania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon pelny barek (by adix6) (www.MegaJump...? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej bazy utworów i odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj