APOCALYPTICA - 1 - Repressed (Zielony & Matt Tu...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 17.09.2010 15:30:20
Rozmiar pliku: 3,39 MB
Tagi: APOCALYPTICA, Repressed (Zielony & Matt Tu..., repressed, zielony
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

APOCALYPTICA_-_1_-_Repressed_(Zielony_&_Matt_Tu....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to około trzy i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. To jeden z utworów wykonawcy APOCALYPTICA, którego nazwa to Repressed (Zielony & Matt Tu.... Plik mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 APOCALYPTICA - 1 - Repressed (Zielony & Matt Tu.... Żaden użytkownik do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi APOCALYPTICA - 1 - Repressed (Zielony & Matt Tu.... Czy warto tego posłuchać?

APOCALYPTICA bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Repressed (Zielony & Matt Tu..., niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Repressed (Zielony & Matt Tu..., autorstwa APOCALYPTICA, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy APOCALYPTICA - 1 - Repressed (Zielony & Matt Tu... i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. APOCALYPTICA nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj