energy - kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:16
Data dodania: 17.09.2010 15:35:20
Rozmiar pliku: 128 KB
Tagi: energy, kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s..., grafika, woda, reklama, seks, zdjęcie, zwierzęta, morze, kot, dupa, góry
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

energy_-_kto_zna_tytuł_:)?_fajna_nutka_[_do_s....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży sto dwadzieścia osiem i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i szesnaście sekund. To jeden z utworów nagranych przez energy, którego tytuł brzmi kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s.... W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Do tej pory nikt nie ściągnął ani razu pliku audio energy - kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s.... Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład energy - kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s.... Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

energy jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s..., znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie masz powodu by martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione u nas utwory są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s..., autorstwa energy, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiej przyczyny energy - kto zna tytuł :)? fajna nutka [ do s... jest ostatnio na topie. energy nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj