Norbert Żyła -Twój Chłopak (p.2008)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:45
Data dodania: 17.09.2010 15:45:21
Rozmiar pliku: 2,52 MB
Tagi: Norbert Żyła, Twój Chłopak (p.2008), norbert, żyła, twój, chłopak, twoj, zyla
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Norbert_Żyła_-Twój_Chłopak_(p.2008).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i czterdzieści pięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa Norbert Żyła, której nazwa brzmi Twój Chłopak (p.2008). W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku audio Norbert Żyła -Twój Chłopak (p.2008) do tego momentu. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Norbert Żyła -Twój Chłopak (p.2008). Czemu właśnie ten kawałek?

Norbert Żyła bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. Tym sposobem można zjednać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Twój Chłopak (p.2008), znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz Twój Chłopak (p.2008), w wykonaniu Norbert Żyła. Nie czekaj, aż Norbert Żyła -Twój Chłopak (p.2008) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Norbert Żyła nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj