red - gave it all away

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 17.09.2010 15:45:27
Rozmiar pliku: 2,95 MB
Tagi: red, gave it all away
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

red_-_gave_it_all_away.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to dwa i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czternaście sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa red, którego tytuł to gave it all away. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio red - gave it all away do dzisiaj. Żadna osoba jak na razie nie zechciał skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe utwory i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Tak samo jest z przebojem gave it all away, wykonywanym przez red. Piosenka ta szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi red - gave it all away? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o gave it all away, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój red? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych hitów na nieciekawych, nie do końca przyjaznych serwisach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle rozbudowanej bazy kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu hasła, np. red - gave it all away, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem będzie pobranie porządnej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz mnóstwo hitów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj