Closterkeller - Lunar

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 17.09.2010 15:48:27
Rozmiar pliku: 4,03 MB
Tagi: Closterkeller, Lunar
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Closterkeller_-_Lunar.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to około cztery i trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Uruchomiłeś utwór tytułem "Lunar", którego autorem jest Closterkeller. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Piosenka Closterkeller - Lunar nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Closterkeller - Lunar. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Closterkeller jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Lunar, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz martwić się o żadne koszty - całość dostępnych u nas utworów jest całkowicie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Lunar, w wykonaniu Closterkeller. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, czemu Closterkeller - Lunar jest teraz trendy. Closterkeller nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj