Kocham Cię FOREVER

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:39
Data dodania: 17.09.2010 15:50:23
Rozmiar pliku: 4,25 MB
Tagi: kochanemu, mariuszkowi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kocham_Cię_FOREVER.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Znajduje się tutaj utwór Kocham Cię FOREVER do ściągnięcia.We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dodał jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku Kocham Cię FOREVER do dnia dzisiejszego. Nikt do dziś nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Kocham Cię FOREVER coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Kocham Cię FOREVER potrafi napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Znajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Kocham Cię FOREVER, ale także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być ogromne domówki. Te utwory możesz także puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Kocham Cię FOREVER? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych witryn. Lecz jednak jest tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeśli zdarzy się, że go tutaj nie ma, z całą pewnością błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj