Its over by Misha

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:46
Data dodania: 17.09.2010 15:56:29
Rozmiar pliku: 832 KB
Tagi: chitas, girls
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Its_over_by_Misha.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz posiada rozmiar osiemset trzydzieści dwa i zero setnych kilobajta. Natomiast jego długość oscyluje na jeden minute i czterdzieści sześć sekund. Jest to miejsce, w którym możesz odtwarzać i ściągnąć za darmo piosenkę w formacie mp3 Its over by Misha. Plik mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Plik Its over by Misha nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie raczył skomentować tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość coraz to nowych artystów, także za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Its over by Misha. Czy warto tego posłuchać?

Its over by Misha jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Its over by Misha, świetna piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na analogicznych serwisach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Its over by Misha, autorstwa Its over by Misha. Nie zwlekaj, aż Its over by Misha stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Its over by Misha nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj