Michael Franks - Soul Mate-TBest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:29
Data dodania: 17.09.2010 15:56:46
Rozmiar pliku: 6,15 MB
Tagi: Michael Franks, Soul Mate, TBest, mate, soul, franks, michael
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Michael_Franks_-_Soul_Mate-TBest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około sześć i piętnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Jest to piosenka tytułem "Soul Mate", której wykonawcą jest Michael Franks. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Michael Franks - Soul Mate-TBest nie został jeszcze ani razu pobrany. Żadna osoba jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Soul Mate, którą wykonuje Michael Franks, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Michael Franks - Soul Mate-TBest, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Soul Mate? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj