Dj Mate - Rednex,Shaun Baker,Danny,Shaggy feel ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 20:46
Data dodania: 17.09.2010 15:56:46
Rozmiar pliku: 19,0 MB
Tagi: Dj Mate, RednexShaun BakerDannyShaggy feel ..., mate
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Mate_-_Rednex,Shaun_Baker,Danny,Shaggy_feel_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz ma rozmiar dziewiętnaście i zero setnych megabajta. Czas trwania to dwadzieścia minut i czterdzieści sześć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Dj Mate, której tytuł brzmi Rednex,Shaun Baker,Danny,Shaggy feel .... We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego Dj Mate - Rednex,Shaun Baker,Danny,Shaggy feel ... do dnia dzisiejszego. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Rednex,Shaun Baker,Danny,Shaggy feel .... Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Dj Mate - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł pomijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Dj Mate - Rednex,Shaun Baker,Danny,Shaggy feel ..., a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Rednex,Shaun Baker,Danny,Shaggy feel ...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj